Krótko o psach

Pies – kim dla nas jest? Dlaczego go tak lubimy? Jaki może być?

Kim jest dla mnie pies?

Psy bardzo często traktujemy jako członków rodziny. Nie koniecznie właśnie jako zwierzę, ale jako naszego dodatkowego mieszkańca domu. Psy są zazwyczaj jak dobry kumpel, który może pójść z nami wszędzie i z którym wspaniale spędzamy czas. Pieski zazwyczaj traktowane są jako ktoś, a nie jako coś. Mamy z nimi jakąś więź, która jest zazwyczaj bardzo silna.

Co one w sobie mają?

To akurat trochę zależy od rasy. Jedne z nich są bardziej ufne, a inne nie. Zazwyczaj psy są bardzo lojalne względem swoich właścicieli i bronią ich w razie potrzeby. Poza tym psy to przecież tak bardzo urocze stworzenia, które potrafią rozczulić nawet największego twardziela. Nic dziwnego, że je uwielbiamy. Jak nie kochać tak wspaniałych stworków.

Jakie są?

Psy są bardzo zróżnicowanym gatunkiem. Mogą być miniaturowe – jak ratlerki, ale również dużo większe i uważane za bardziej groźne jak pitbull czy doberman. Jeśli marzy się nam więc jakiś piesek to możemy poszukać ogłoszeń, które umieszczane są na stronach internetowych czy portalach społecznościowych. Wystarczy wpisać oddam – i podać rasę jaką preferujemy np. oddam ratlerki . Wtedy szybko znajdziemy ogłoszenia, dzięki którym będziemy mogli przygarnąć naszego pieska do domu.
Jakiego psa byśmy nie przygarnęli, to będzie na pewno dobra decyzja. Psy potrafią nas uszczęśliwić i wpływać korzystnie na nasze samopoczucie. Dlatego też nie warto się zastanawiać. Po prostu przygarnij psiaka.

 

Może Ci się również spodoba