Oferty franczyzowe 2022

Modowa franczyza oferty marek premium to model współpracy biznesowej, w którym liczy się obustronna korzyść i dynamiczny rozwój firm. Franczyza występuje w różnych odsłonach, na przykład w formie sklepu monomarkowego czy multimarkowego. Na polskim rynku jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, oferujących przedsiębiorcom model franczyzowy, jest GPoland. Jakie oferty franczyzowe na 2022 rok firma przygotowała swoim partnerom? Dowiedz się więcej.

Oferta franczyzy w formie sklepu multimarkowego

GPoland zapewnia inwestorom kompleksowe wsparcie podczas zakładania i prowadzenia sklepów multimarkowych. Model współpracy pomiędzy franczyzodawcą a franczyzobiorcą GPoland jest unikalny na skalę światową. Powstaje bowiem na podstawie szczegółowych rozmów, rozeznania rynku oraz wnikliwej analizy indywidualnych potrzeb inwestorów i klientów w danym regionie.

Oferty franczyzowe 2022 sklepów multimarkowych GPoland obejmują autorskie projekty biznesowe pod nazwą Made in G. Jest to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, poszukujących gotowych pomysłów, strategii i systemów sprzedaży produktów wielu marek klasy premium. Obecnie z franczyzy oferty Made in G może skorzystać każdy przedsiębiorca, który chciałby stworzyć dochodowy, markowy sklep w swoim regionie.

Oferty franczyzowe: sklepy jednej marki

Z GPoland możesz stworzyć również sklep poświęcony wyłącznie jednej, prestiżowej marce. Specjaliści z GPoland doradzą Ci w zakresie wyboru najlepszego asortymentu, lokalu i promocji sklepu. W modelu franczyzowym skorzystasz też z różnych form pomocy – otrzymujesz profesjonalne wsparcie sprzedażowe i sprawdzone rozwiązania rekrutacyjne.

Dzięki franczyzie marek premium GPoland poznasz specyfikę swoich klientów. Zdobędziesz również wiedzę na temat najnowszych trendów w dziedzinie visual marketingu, niezbędną w komunikacji z wymagającym konsumentem. We franczyzowym sklepie monomarkowym otrzymujesz szczegółowe instrukcje i wytyczne, jak należycie eksponować towar, by wiernie ukazywał idee projektanta.

Może Ci się również spodoba