Jak dobrać rodzaj sukni ślubnej

Każdą kobieta ma inną sylwetkę, czasem mankamenty urody są dosyć widoczne jednak w dniu ślubu w białej sukni każdą z nas wygląda zjawiskowo? Czy to zasługa szczęścia, makijażu czy fryzury? Każdy z tych elementów na pewno ma znaczący wpływ na wygląd panny młodej, jednak na pewno wiele daje odpowiednio dobrane suknia ślubna. Ta wymarzoną suknia powinna być dopasowana do nas nie tylko pod względem fasonu ale również koloru. Jednak tym aspektem doboru tej szczególnej sukni na pewno zajmie się specjalistką w salonie. W końcu to ona pomaga ubrać się w ten szczególny dzień wielu kobietom. Warto więc zastanowić się nad tym, jaką suknia jest dla nas najlepsza.

Szukamy sukni ślubnej

W salonie pani na pewno nam doradzi odpowiedni fason. Jednak warto poznać je jeszcze przed wizytą w sklepie by wiedzieć jakie są rodzaje sukien ślubnych. Jednym z najpopularniejszych fasonów jest oczywiście princessa. Należy do najczęściej wybieranych modeli sukien ze względu na prosty krój podkreślający kształty panny młodej, a jednocześnie maskujący szerokie biodra. Podobnie rzecz ma się z modelem klasycznym, jednak należy uważać, by suknia nie była zbyt obcisłe, ponieważ może stracić na uroku. Dla pań szczupłych poleca się model prosty, natomiast dla krąglejszych, w ciąży czy z małym biustem sprawdzi się fason Empire. Suknia odcięta pod biustem świetnie zamaskuje mankamenty urody jednocześnie wydłużają sylwetkę. Jednak nie wszystkie panie mają odwagę zdecydować się na ten właśnie model.. Natomiast kobiety o idealnych kształtach mogą sobie pozwolić na suknie o fasonów syrenki, zwanej również rybką. Kształtny biust, krągłe biodra i długie nogi na pewno zostaną odpowiednio podkreślone przez ten krój sukni.
Warto jednak pamiętać, że suknia ślubna powinna być przymierzona i jeśli tylko poczujemy się w niej komfortowo i idealnie, nawet pomimo konieczności lekkich przeróbek, to prawdopodobnie właśnie w tej sukni będziemy wyglądać naprawdę zjawiskowo.
W końcu wzrok każdego będzie się skupiał na pannie młodej

Może Ci się również spodoba