Zazdrość a wpływ na związek.

Zazdrość w związku jest jak zbliżającą się powódź, kiedy nadejdzie, potrafi pociągnąć z prądem ze Sobą wszystko.
Dlaczego Jesteśmy zazdrośni?

Czego się tak naprawdę boimy?

Ogólnie można powiedzieć że gdy Ufasz drugiej osobie w związku to możesz spać spokojnie, ale to że nasz mózg jest niczym ogromny komputer to potrafimy Sobie wyobrazić dosłownie wszystko, nawet Swojego brata z Twoją kobietą w łóżku, później już tylko chodzisz i potrafisz myśleć o tym dosyć często.
Nie ma sensu się nakręcać bo to do Niczego dobrego nie prowadzi, a sceny zazdrości zepsuły już ogromną liczbę związków.
Zawsze możesz się bać że Twoja połówka późna kogoś bardziej atrakcyjnego od Ciebie, ale trzeba brać pod uwagę to że to właśnie Ciebie wybrała i to Ciebie Kocha, a podobać? Podobać się może każdy, to nie ma dużego wpływu na to co się dzieje.
Kiedy nie potrafisz Sobie poradzić i Twoja wyobraźnia wygrywa w kategorii wizualizacji zdrady to masz dwie opcje, albo porozmawiać z drugą połówką i powiedzieć co Ci leży na sercu, lub porozmawiać o tym z kimś bliskim lub psychologiem ponieważ bywają śmiertelne przypadki gdy zazdrość zrobiła z Kogoś złego człowieka. Oczywiście pierwszą opcję delikatnie odradzam, możemy usłyszeć że nie mamy zaufania do danej osoby, a chyba nie chcemy scen kłótni z tego powodu?

Może Ci się również spodoba