Wygodne buty na weselną zabawę – trampki do sukienki na wesele!

Jednym z największych wyzwań przed pójściem na ślub jest wybór idealnych butów. Często decydujemy się na szpilki do sukienki, jednak czy damy radę bawić się w nich również przez całą noc na weselu? Rzadko trafia się kobieta potrafiąca wytrzymać zabawę do końca bez zmiany obcasów na wygodniejsze obuwie. Dlatego po ceremonii ślubnej i pewnym czasie spędzonym na sali weselnej większość pań szybko wymienia szpilki na płaską podeszwę.

TRAMPKI DO SUKIENKI?

Na pewno jest do kombinacja niecodzienna, ale ciekawa. W wiosnę i lato taka stylizacja dobrze wpasowuje się w gorące popołudnia oraz ciepłe wieczory. Można ją także zastosować, kiedy wybieramy się do przyjaciół na grilla lub organizujemy z większą grupą ognisko. Sprawdzi się też w pracy lub innych zajęciach wymagających eleganckiego ubrania.

ZALETY ZWYKŁYCH TRAMPEK

Coraz częściej na ważnych imprezach pojawiają się zamiast szykownych obcasów zwykłe trampki. Nie znaczy to, że nie pasują do reszty ubioru. Wręcz przeciwnie, dobrze dobrane płaskie buty do stroju nadają kobiecie lekkości oraz stylu, a przy tym zapewniają swobodę poruszania. Istnieje jednak kilka ograniczeń, taka moda jest odpowiednia dla młodszych dziewczyn oraz kobiet, nie zawsze będzie to dobre rozwiązanie dla starszych dam. Chyba, że potrafią się one wczuć w nową modę i posiadają do siebie potrzebny dystans.

POŁĄCZENIE TRAMPEK I SUKIENKI NA WESELU – trampki do sukienki na wesele?

Jak najbardziej warto zaryzykować takie połączenie. Nie tylko zmieniając obcasy na trampki do sukienki na wesele, ale od początku uroczystości mieć je na sobie. Należy jedynie dobrze wybrać sukienkę oraz płaskie buty. Najlepszym kolorem obuwia na tego typu wydarzenia jest biały, komponuje się praktycznie z większością sukienek. Taki komplet dodatkowo podkreśli charakter kobiety, pokaże jej spontaniczność, a jednocześnie pewność siebie. Nawet niektóre panny młode postanawiają wkładać trampki do swojej sukni ślubnej i w nich powiedzieć sakramentalne „tak”, potem spędzają w nich całe wesele ciesząc się z tego wspaniałego dnia.

 

Może Ci się również spodoba