Skóra, w której żyjemy, to jedyna, którą mamy!

Każdy dzień, każda chwila naszego życia, zwłaszcza ta dość intensywna, znacząca, zostawia w nas jakiś ślad. Nie inaczej jest z chwilami spędzonymi w słońcu, zwłaszcza tym silnym.

 

One zostawiają w nas nie tylko wspomnienia, ale zostawiają też coś na nas – na przykład niechciane znamię. Dlatego tak ważne jest, by od czasu do czasu zobaczył nas, całych nas – mowa oczywiście o skórze – lekarz dermatolog. Warszawa ze swoimi gorącymi, coraz gorętszymi latami wręcz wymaga na nas tego typu profilaktykę. My jednakże pozostańmy czujni po prostu w zaciszu naszego mieszkania – oglądajmy się przynajmniej raz w miesiącu.

 

Bądźmy czujni na wszelkie nowe, a także zmieniające się ślady na ciele, a jeśli coś nas niepokoi – nie odwlekajmy wizyty, od tego przecież jest dermatolog, Warszawa czy Ustrzyki Dolne, jego profesja jest równie ważna w naszym życiu, jak każdego innego specjalisty. A tak na wszelki wypadek – unikajmy silnego słońca i oczywiście solarium, nasza skóra nie tylko nam za to podziękuje, ona odwdzięczy nam się za to zdrowiem i urodą, powie to każdy dermatolog, Warszawa zaś przytaknie.

Może Ci się również spodoba