Wyjątkowy wieczór w życiu każdej dziewczyny

Chyba każda dziewczyna co najmniej raz w swoim życiu przeżyła wieczór panieński. Bez względu na to, czy jesteś panną młodą, druhną czy przyjaciółką panny młodej należy Ci się tego wieczoru niezapomniana, szałowa zabawa!
Jaka powinna być idealna sukienka na wieczór panieński?
Wybierając kreację na tę niezapomnianą noc, pamiętaj o tym, żebyś czuła się w niej nie tylko seksownie ale też komfortowo. Nie zapominaj również o dodatkach, które uatrakcyjnią Twój wygląd tego dnia. Czas na odważny total look!

Kolor sukienki

Świetnym pomysłem jest ustalenie wcześniej wraz z organizatorką wieczoru i pozostałymi uczestniczkami swego rodzaju dress-code’u. Wszystkie uczestniczki wieczoru panieńskiego mogą ubrać się w sukienki o tym samym kolorze – dzięki temu lepiej wyjdą na zdjęciach, jako wspólnie bawiąca się grupa. Można też zastosować inny dress-code, na przykład ustalić, że dziewczyny ubierają się w takim samym kolorze a panna młoda – jako jedyna w towarzystwie – wkłada sukienkę w innym ale kontrastującym z ubiorem pozostałych uczestniczek kolorze. To też pozwala na osiągnięcie wspaniałego efektu na zdjęciach z imprezy. Jeszcze innym pomysłem są wspólne gadżety dla każdej uczestniczki imprezy – takie jak bransoletki na nadgarstku lub wianki na głowach.

Jaki rodzaj sukienki wybrać

Wybierając sukienkę, musimy wziąć pod uwagę kilka czynników. Najważniejszym jest charakter imprezy, na którą jesteśmy zaproszone. To ważne, żeby swoją przyszłą kreację dobrać właśnie pod tym kątem. Inaczej ubierzemy się na wyjście do klubu, inaczej wyjeżdżając do SPA a jeszcze inaczej na domówkę. Obecnie wieczory panieńskie obfitują w wiele atrakcji, często bardzo ekstrawaganckich dlatego sukienka musi być odpowiednio dobrana tak aby zapewniała komfort na imprezie oraz nie odsłaniała zbyt wiele. Kolejnym czynnikiem, który weźmiemy pod uwagę jest termin imprezy – zupełnie inaczej ubierzemy się podczas gorącego lata, inaczej w czasie chłodnej jesieni. Sukienka musi mieć zatem odpowiednią długość ale też być dopasowana do aktualnych warunków atmosferycznych i dobrana do płaszcza czy kurtki, jeśli bawić będziemy się gdy na dworze jest zimno.
Idealnym rozwiązaniem będzie sukienka midi, w Twoim ulubionym fasonie i kolorze. Możesz wybrać modną koronkę albo sukienkę w stylu boho. Sukienka boho sprawdzi się świetnie na letnią imprezę w plenerze, nad jeziorem czy nad morzem. Na wyjście do klubu dobra będzie sukienka koktajlowa lub nieco bardziej obcisła. Wybierając kreację, nie zapominaj o dodatkach, dzięki którym będziesz wyglądać szałowo – modna biżuteria, duże kolczyki czy buty na niebotycznie wysokim obcasie świetnie zdadzą egzamin!

Może Ci się również spodoba