Jak dopasować do weselnej sukienki? Dodatki do sukienki w kwiaty na wesele

Zaproszenie na ślub oraz weselna impreza stawia nas przed nie lada wyzwaniem. W końcu nie wystarczy tylko jakaś sukienka, przecież trzeba zdecydować jaki ma mieć materiał, kolor, wzór… ponadto buty, makijaż, torebka, kolczyki i wiele innych rzeczy. Chcemy wyglądać pięknie i czuć się dobrze na zabawie. Jak w większości takich problemów, najlepszym rozwiązaniem jest prostota.

JAKA SUKIENKA?

We wszystkich katalogach związanych z odzieżą można obejrzeć niezliczone ilości strojów na różne uroczystości. A to sukienka długa, a to na ramiączkach i tak dalej. Wesele jest przede wszystkim radosnym dniem dla pary młodej. Dlatego powinnyśmy dzielić z nimi to szczęście. Wskazane są suknie eleganckie, ale jednocześnie wygodne i kolorowe. Dobrym wyjściem jest wybór ubioru wzorzystego, wpasowującego się również w charakter imprezy. W tym aspekcie sprawdzają się kwiatowe elementy na sukience, które nadają w ten sposób pozytywne przesłanie.

JAKIE DODATKI?

Należy pamiętać, aby dodatki do sukienki wspólnie się komponowały. Ważny jest kontrast. Na wesela można założyć srebrne kolczyki zwisające lub przylegające bezpośrednio do ucha, ten kolor jest najbardziej uniwersalny i pasuje do większości rzeczy. Kiedy wybieramy barwę biżuterii, to starajmy się dobierać ją w tym samym odcieniu. Jeśli nasza sukienka podkreśla biust, to dobrze dołączyć skromny naszyjnik. Na rękę możemy założyć także bransoletkę.

IDEALNE DODATKI DO SUKIENKI W KWIATY NA WESELE

Sukienka w kwiaty jest też doskonała na letnią i wiosenną porę roku. Nosząc ją na spacerze od razu wpasowujemy się w otaczającą, budzącą się do życia przyrodę. Idąc w niej na wesele spróbujmy uzupełnić stylizację tak, aby odzwierciedlała nasz charakter i samopoczucie w tym dniu, jednocześnie podkreślając urodę. Nadaje się do tego lekki makijaż, mała torebka na przechowanie niezbędnych rzeczy oraz kilka elementów biżuterii – para ulubionych kolczyków z pierścionkiem. Z kolei buty mogą być na niskim albo wysokim obcasie, dobre będą również balerinki ułatwiające poruszanie się przy tańczeniu.

 

Może Ci się również spodoba