Stylizacje na miarę naszych oczekiwań.

Piękne zadbane dłonie to atrybut każdej kobiety. W dzisiejszych czasach lakiery hybrydowe zrewolucjonizowały rynek. Dla większości kobiet wizyta w gabinecie kosmetycznym nie jest tylko od święta, ale stała się regularna. Dobre manicurzystki to prawdziwy skarb.

Rzadko kiedy wybieramy manikiurzystkę losowo z przypadku. Zazwyczaj trafiamy do niej z polecenia lub po przeprowadzeniu delikatnego wywiadu. Co bierzemy pod uwagę? Otóż przestrzeganie przez nią zasad higieny ( sterylizowane narzędzia, jednorazowe pilniki) oraz jakość produktów na jakich pracuje. Doświadczenie i umiejętność wykonania dobrego manicure związana jest także ściśle z marką lakierów i preparatów użytych do zabiegu.
Marka Victoria Vynn to najwyższa jakość oraz trwałość produktu. Dzięki czemu klient może cieszyć się piękną stylizacja przez długi czas. Gabinety współpracujące z marką mają szeroki wybór produktów, dzięki którym stylistki mogą tworzyć cuda na paznokciach. Znajdziemy tutaj wszystko co potrzebne do przygotowania płytki paznokciowej pod stylizację żelową lub hybrydową,wykonanie stylizacji oraz jej wykończenie.

Niezwykłe kolekcje.

Marka posiada kilka kolekcji lakierów. Bardzo dobrą opinią cieszą się pure creamy hibryd, czyli kremowe lakiery hybrydowe. Dają one piękne krycie, dzięki mocnemu napigmentowaniu, przez co stylistki uwielbiają na nich pracować. Ich trwałość jest wysoka, a to istotna cecha lakieru. Kolekcja pure zawiera nie tylko lakiery, ale także bazę oraz top wykończeniowy. Duży wybór kolorów zapewni, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tutaj coś dla siebie.

Podtrzymujemy tradycję.

Nadal są kobiety, które wolą sięgnąć z po tradycyjne lakiery do paznokci. Marka Victoria Vynn wychodzi im naprzeciw, oferując lakiery IQ nail polish, z którymi możesz cieszyć się pięknym manicure przez aż 10 dni. Jeśli chodzi o tradycyjny lakier do paznokci bez utwardzania w lampie UV jest to niezwykle długo. Kolekcja ta to najpopularniejsze odpowiedniki lakierów hybrydowych. To świetne rozwiązanie również dla tych kobiet, które lubią często zmieniać kolory.

Koniec monotonii.

Liczne pigmenty oraz żele do zdobień sprawią, że jedyne co będzie ograniczeniem stylizacji to wyobraźnia. Teraz kombinowane manicure, które wyróżniają się na tle innych są niezwykle popularne. Nie oznacza to, że nie ma chętnych na jednokolorowe stylizacje.

Dobra opinia wśród manicurzystek.

Stylistki paznokci lubią pracować na marce Victoria Vynn z wielu powodów. Najistotniejszym jest łatwa i przyjemna aplikacja produktów ( odpowiednia konsystencja i samo poziomowanie się). Wysoki wybór kolorów i nieograniczone możliwości zdobień umożliwiają im stworzenie naprawdę niepowtarzalnych stylizacji. Klientki także lubią mieć szeroki wybór kolorów, dlatego przyczynia się to do ich powracalności do gabinetu. Przede wszystkim to konkurencyjna cena produktów w stosunku do ich wysokiej jakości sprawia, że cieszą się one dużą popularnością wśród specjalistów oraz klienta indywidualnego.

Może Ci się również spodoba