Jakie włosy postarzają

Wiele kobiet około pięćdziesiątki ścina włosy na krótko. Takie fryzury są u nas niezwykle popularne. Angielki lub Francuzki noszą długie włosy, często w naturalnym, siwym kolorze. Jakie włosy postarzają kobietę i dodają jej lat?
Bardzo długie cienkie i przerzedzone włosy mogą postarzać nawet o kilkanaście lat. Mysi ogonek u statecznej pani wygląda infantylnie.

Wobec tego czy długie włosy odmładzają?

Odpowiedź na to pytanie zależy od rodzaju włosów. Grube i zadbane pasma nie wymagają drastycznego cięcia. Fryzjerzy często proponują dojrzałym kobietom o mocnych włosach fryzury do ramion.
Kiedy nie wiemy jakie włosy postarzają, musimy pamiętać, o naturalnym kolorze. Platynowy blond czy wściekła czerwień wyglądają niekorzystnie i podkreślają zmarszczki.
Gdy chcemy wiedzieć czy długie włosy odmładzają, możemy skorzystać z porady fachowca. Fryzjer stylista doradzi nam kolor i rodzaj fryzury.

Szukając podpowiedzi jakie włosy postarzają, przyjrzyjmy się amerykańskim celebrytkom i aktorkom, które ukończyły pięćdziesiąt lat. Jennifer Aniston stuknęła pięćdziesiątka, ale wygląda fantastycznie, między innymi dzięki fryzurze.
Współczesne kobiety nie muszą iść utartym szlakiem. Nowoczesne podejście do kwestii urody i szukanie inspiracji oraz podpowiedzi czy długie włosy odmładzają mogą przynieść zaskakujące rezultaty.
Zadbana i elegancka pani w jesieni życia nie musi być wystylizowana na babcię. Odrobina młodzieńczego looku będzie jak najbardziej pożądana.

Może Ci się również spodoba